Trylogia Assassin's Creed Chronicles dostępna za darmo

Musicie się jednak spieszyć, bo oferta jest mocno ograniczona czasowo. Darmowe Assassin's Creed Chronicles zdobędziecie przez najbliższe kilkadziesiąt godzin!

@ 10.11.2021, 22:02
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Trylogia Assassin's Creed Chronicles dostępna za darmo

Cykl Assassin's Creed to nie tylko wysokobudżetowe projekty w otwartym świecie. Jakiś czas temu Ubisoft wypuścił na rynek także kilka pomniejszych przedstawicieli tejże serii, a stało się to w ramach trylogii Assassin's Creed Chronicles. Trylogii, która w tym momencie oferowana jest całkowicie za darmo.

Aby wejść w posiadanie komputerowej wersji trylogii Assassin's Creed Chronicles - którą wydawca rozdaje ze względu na swoje 35. urodziny -  należy skorzystać z Ubisoft Connect. Jako że inicjatywa jest ograniczona czasowo, spieszcie się, bo wygaśnie 12 listopada, do godziny 11:00 czasu polskiego!

Więcej na temat akcji znajdziecie w tym miejscu. Jest tam też wszystko to, co konieczne jest do zaciągnięcia trylogii. W jej skład wchodzą gry, których akcja przenosi nas do Indii, Chin oraz Rosji. Każda to platformówka, w której głównego bohatera obserwujemy z boku. Naszym zadaniem jest oczywiście walka, rozwiązywanie prostych łamigłówek i skradanie się.

Jeśli Assassin's Creed Chronicles nie jest dla Was, pamiętajcie, że na rynku dostępne jest też Assassin's Creed: Valhalla. Przed zakupem sprawdźcie koniecznie naszą recenzję i wymagania sprzętowe wersji PC, a grając pamiętajcie o naszym darmowym poradniku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosCVBPS   @   15:37, 11.11.2021
Wielkie dzięki za informacje. Szczęśliwy