Gran Turismo 7 - nowy dziennik dewelopera pokazuje tuning samochodów

Polyphony Digital opublikowało w sieci zakulisowy materiał pokazujący system modyfikacji samochodów w Gran Turismo 7.

@ 10.11.2021, 09:46
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, ps5

Gran Turismo 7 - nowy dziennik dewelopera pokazuje tuning samochodów

W sieci opublikowano najnowszy materiał wideo z nadchodzącej superprodukcji Gran Turismo 7 na PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Filmik koncentruje się na możliwościach modyfikacji pojazdów, jakie udostępnią nam twórcy ze studia Polyphony Digital. Deweloperzy opracowali od podstaw mechaniki tuningu, które mają pozwalać graczom na customizację ich ulubionych samochodów i tworzenie buildów pod siebie.

"Jedną z najwspanialszych zalet posiadania auta jest możliwość jego personalizacji i tuningowania. Nawet najmniejsze zmiany mogą zrobić dużą różnicę. Udoskonalanie wozów według twoich preferencji metodą prób i błędów jest naprawdę przyjemne" - twierdzi Kazunori Yamauchi, szef studia.

Gran Turismo 7 ma zaoferować największą, jak dotąd w serii, liczbę części zamiennych do samochodów. Dzięki tak rozbudowanemu edytorowi każdy gracz będzie mógł przygotować swój pojazd indywidualnie i wyróżnić się z tłumu.

Tytuł ma pojawić się na rynku w przyszłym roku, a dokładniej 4 marca, na obu konsolach Sony.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?