Grand Theft Auto V pobija kolejne rekordy sprzedażowe

Wyśmienicie sprzedaje się też Red Dead Redemption 2, choć oczywiście znacznie słabiej niż Grand Theft Auto V.

@ 06.11.2021, 09:59
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps3, xbox 360, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto V pobija kolejne rekordy sprzedażowe

Na rynku niebawem zadebiutuje Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition, a w przyszłym roku najpewniej również specjalne wydanie Grand Theft Auto V dla konsol obecnej generacji. Drugie z wymienionych wydarzeń sprawi na pewno, że już imponująca sprzedaż GTA V będzie jeszcze wyższa.

Jak ujawniło Take-Two Interactive, komentując swoje najnowsze wyniki finansowe, GTA V rozeszło się już w nakładzie przekraczającym 155 milionów egzemplarzy. Sprzedaż RDR2 to natomiast ponad 38 milionów kopii, co oznacza, że projekty sprzedają się nadal wyśmienicie. W każdym kwartale sprzedaje się 5 mln egzemplarzy pierwszego tytułu i 1 mln drugiego.

Z opublikowanych informacji dowiadujemy się również, że cała seria Grand Theft Auto sprzedało się w nakładzie 355 milionów kopii na całym świecie, a cykl Red Dead Redemption do tej pory sprzedał się w liczbie ponad 62 milionów jednostek. W obu przypadkach wyniki są imponujące, a Rockstar nie powiedziało jeszcze ostatniego słowa. Krążą bowiem plotki o remasterze pierwszego Red Dead Redemption.

Na koniec przypomnę, że 11 listopada w sklepach pojawi się wspomniane Grand Theft Auto: The Trilogy - The Definitive Edition. Będzie ono dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej i obecnej generacji. Co do GTA VI, na razie kompletnie nic na jego temat nie wiemy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucas-AT   @   05:12, 07.11.2021
Dlaczego sprzedaż nie zwalnia? Od premiery zdążyło już dorosnąć nowe pokolenie graczy, którzy dopiero teraz grę odkrywają i zostali wchłonięci do multi.
0 kudosshuwar   @   08:51, 07.11.2021
I dlatego nie doczekamy się GTA VI (zbyt prędko).
0 kudosBarbarella.   @   09:25, 07.11.2021
A ja ciągle mam Piątkę na dysku . Nie mogę się rozstać z Trevorem . Szczęśliwy Jakiś Animal Magnetism czy co ? Zdziwiony