Do Marvel's Avengers niebawem trafi Spider-Man

Square Enix ujawniło wreszcie datę premiery dodatku, wprowadzającego do Marvel's Avengers postać Spider-Mana.

@ 05.11.2021, 10:35
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Do Marvel's Avengers niebawem trafi Spider-Man

Mimo że Marvel's Avengers nie odniosło sukcesu, na jaki liczył wydawca, projekt musi cieszyć się dość sporą popularnością, skoro Square Enix nadal regularnie publikuje aktualizacje dla niego przeznaczone. Najnowszy dodatek, wprowadzający postać popularnego Spider-Mana zadebiutować ma jeszcze w tym miesiącu.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, nadchodząca aktualizacja zaplanowana została na 30 listopada. Prócz tego, że doda ona Spider-Mana, wprowadzi też nieco innej nowej zawartości do innych systemów. Będzie między innymi całkiem nowy raid związany z dodatkiem War on Wakanda, a konkretniej ze złoczyńcą zwanym Klaw.

Twórcy podniosą ponadto maksymalny poziom rozwoju postaci, a także zmodyfikują to, jak działa upgradowanie wyposażenia. Ciekawie zapowiadają się też nowe systemy umożliwiające pozyskiwanie growej waluty - choć na razie jeszcze nie znamy wszystkich szczegółów.

Marvel's Avengers dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania wersji przeznaczonej dla komputerów osobistych.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   17:42, 05.11.2021
W końcu! Zakupiłem wersję na PS4 ze względu na ten dodatek, który miał się pojawić jeśli dobrze pamiętam trzy miesiące po premierze. Niby lepiej późni niż wcale, ale mam nadzieję, że to czekanie było wartę i DLC jak i sama postać okażą się warte czekania.