The Elder Scrolls Online: Deadlands - premiera finałowego DLC przygody Wrota Oblivionu

Dziś, 2 listopada, na komputerach osobistych swoją premierę ma ostatnie DLC do The Elder Scrolls Online w ramach przygody Wrota Oblivionu. W ciągu roku zadebiutowały cztery dodatki poświęcone krainie z The Elder Scrolls IV i walce z Mehrunesem Dagonem.

@ 02.11.2021, 20:57
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc

The Elder Scrolls Online: Deadlands - premiera finałowego DLC przygody Wrota Oblivionu

Dzisiaj, 2 listopada, swoją premierę na komputerach osobistych ma ostatni dodatek w ramach rocznej przygody Wrota Oblivionu do The Elder Scrolls Online - Deadlands. Wydania konsolowe trafią za dwa tygodnie. W tym dodatku ostatecznie krzyżujemy rękawice z Mehrunesem Dagonem, który był naszym antagonistą przez cztery wydane w 2021 roku rozszerzenia.

Historia zaplanowana na tzw. Wrota Oblivionu, czyli cykl czterech DLC trafiających do The Elder Scrolls Online na przestrzeni tego roku właśnie dobiega końca. Dziś na PC-tach zadebiutował finałowy rozdział, Deadlands, który oferuje graczom blisko dwudziestogodzinną przygodę rozgrywającą się po wydarzeniach z największego rozszerzenia z tej serii, The Elder Scrolls Online: Blackwood (musimy go ukończyć, by cieszyć się Deadlands). Wydanie na konsole Xbox One i PlayStation 4 zaplanowane jest na 16 listopada.

Dodatek oferuje - poza nowymi zadaniami zarówno głównymi jak i pobocznymi - także niewidziane wcześniej regiony: w tym Burn, Sever i pustynne metropolis znane jako Fargrave. TESO: Deadlands dostępne jest wyłącznie w wewnętrznym sklepie gry, a musimy zapłacić za niego Koronami - lokalną walutą kupowaną za prawdziwe pieniądze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?