Twórcy Age of Empires IV będą myśleć o wydaniu konsolowym

Deweloperzy Age of Empires IV na razie skupiają się na premierze komputerowej, ale będą też myśleć o tym, co zmienić, by gra działała na Xboksie.

@ 02.11.2021, 10:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Twórcy Age of Empires IV będą myśleć o wydaniu konsolowym

Age of Empires IV to nowe dzieło studia Relic Entertainment. Jako że mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku strategii czasu rzeczywistego, tytuł zadebiutował na komputerach osobistych. Nie oznacza to jednak, że nie będzie on dostępny również na konsolach. Deweloperzy nie mają jeszcze niczego do zapowiedzenia, ale zastanawiają się nad przeniesieniem Age of Empires IV na Xboksa.

Nowe informacje na temat gry docierają do nas za sprawą redakcji Multiplayer.it, z którą rozmawiał Adam Isgreen, kreatywny dyrektor pracujący dla Microsoftu. Isgreen powiedział, że na razie ekipa deweloperów skupia się na premierę komputerowej, a później będzie rozmyślać o przyszłości.

"Jak tylko skończymy zajmować się premierą gry na PC, zaczniemy rozmyślać o tym, co zrobić, aby działała na konsolach. Nie mamy żadnych nakreślonych planów, ale zaczynamy o tym rozmyślać".

Age of Empires IV dostępne jest obecnie na PC. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie sprawdźcie jego wymagania sprzętowe. Niebawem na naszych łamach znajdziecie też recenzję.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?