Chivalry II z nową zawartością - do gry trafił tryb karczemnej bitki

Torn Banner Studios nie ustaje w staraniach, by trzymać przy sobie społeczność skupioną wokół wydanego w czerwcu tego roku Chivalry II. Twórcy udostępnili jesienną aktualizację, która oferuje dużo nowych elementów oraz trybów rozgrywki.

@ 29.10.2021, 10:45
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Chivalry II z nową zawartością - do gry trafił tryb karczemnej bitki

Chivalry II to slasher utrzymany w średniowiecznych klimatach, który swoją premierę miał w czerwcu tego roku. Twórcy ze studia Torn Banner nieustannie wprowadzają do zabawy nowe elementy i podtrzymują żywotność zgromadzonej wokół tej serii społeczności. Właśnie do gry trafiło sporo nowej, darmowej zawartości - w tym nowy tryb polegający na deathmatchu w pijackich oparach i tawernianych melodiach!

Jesienna duża aktualizacja Chivalry II zaoferowała graczom całkiem dużo dobroci. Bez wątpienia na pierwszym miejscu znajduje się tryb Fight Knight opierający się na zasadach klasycznego deathmatchu, gdzie każdy z walczących jest uczestnikiem biesiady, która nie do końca poszła po myśli organizatora. Wszyscy zaczynają się okładać dostępnymi przedmiotami - od jedzenia, przez elementy wyposażenia, na krzesłach i miotłach kończąc.

W updacie twórcy zaoferowali również halloweenowy wystrój dostępnych lokacji, a także kilka elementów kosmetycznych dla naszych żołdaków - mowa tu m.in. o dyni zamiast hełmie. Pojawiła się również nowa broń: rapier. Wraz z nią do arsenału graczy trafiły charakterystyczne dla walki tym orężem animacje. Ostatnią sprawą - a może powinienem ją wymienić na pierwszym miejscu - jest zupełnie nowy wariant zabawy - Last Man Standing. W nim po śmierci nie odradzamy się natychmiast, a czekamy na zakończenie całej rundy.


Sprawdź także:
Chivalry II

Chivalry II

Premiera: 08 czerwca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Chivalry II to kontynuacja sieciowej gry akcji skupiającej się na drużynowej walce osadzonej w mrokach średniowiecza wydanej w 2012 roku - Chivalry: Medieval Warfare. Za ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?