Assassin's Creed: Infinity nie będzie grą free-to-play, potwierdza Ubisoft

Okazuje się przy okazji, że Assassin's Creed: Infinity będzie jednocześnie innowacyjne i pełne rozwiązań, które znamy z innych gier Ubisoftu.

@ 29.10.2021, 00:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Assassin's Creed: Infinity nie będzie grą free-to-play, potwierdza Ubisoft

Jakiś czas temu firma Ubisoft ujawniła, że pracuje nad grą-usługą zatytułowaną Assassin's Creed: Infinity. Projekt ma się istotnie różnić od tego, do czego przywykli fani, a jako że ma być jednocześnie usługą, pojawiły się spekulacje na temat tego, że będzie reprezentantem gatunku free-to-play. Szefostwo francuskiego wydawcy spekulacje zdementowało.

Ubisoft ostatnio kładzie coraz większy nacisk na gry free-to-play. Korporacja ujawniła wszak między innymi darmowe Tom Clancy’s XDefiant, The Division Heartland oraz strasznie kiepsko przyjęte przez fanów Ghost Recon Frontline. Założono więc, że Assassin's Creed: Infinity również będzie darmowe. Prezes spółki, Yves Guillemot, sprostował plotki.

"To nie będzie free-to-play, a gra będzie zawierać mnóstwo elementów narracyjnych", powiedział Guillemot, a następnie wyjaśnił, że Assassin's Creed: Infinity będzie zlepkiem tego, co najlepsze w dotychczasowych odsłonach serii Assassin's Creed, choć jednocześnie nie zabraknie nowości.

"To będzie bardzo innowacyjna gra, ale będzie oferować też to, co gracze mają we wszystkich grach Assassin's Creed, wszystkie elementy, które uwielbiają i będą mogli się w nich zanurzyć od początku. To będzie ogromna gra, ale z wieloma elementami, które istnieją już w grach, które wydaliśmy w przeszłości".

Jak widać z wypowiedzi, będzie innowacyjnie, ale jednocześnie nadal dostaniemy to samo. Niezbyt to wszystko zrozumiałe, ale czekamy na więcej informacji. Assassin's Creed: Infinity to ponoć odległy temat, więc do tej pory wiele kwestii może się jeszcze zmienić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?