Darkest Dungeon II dostępne we wczesnym dostępie

Jeśli chcielibyście sprawdzić Darkest Dungeon II, kontynuację jednego z najlepszych dungeon crawlerów, możecie to już zrobić za sprawą wczesnego dostępu sklepu Epic Games.

@ 27.10.2021, 19:55
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Darkest Dungeon II dostępne we wczesnym dostępie

Mniej więcej tydzień temu pisaliśmy, że Darkest Dungeon 2 otrzymało nowy zwiastun, na którym można było zobaczyć między innymi całkiem ciekawą stylistykę przedsięwzięcia. Dziś mamy ważną informację dla wszystkich graczy zainteresowanych wkroczeniem do wirtualnego świata gry.

Darkest Dungeon 2 to druga odsłona niebywale popularnego dungeon crawlera, opracowana przez studio Red Hook. Jeśli czekaliście na jego debiut we wczesnym dostępie, to mamy dobre wieści. Darkest Dungeon 2 możecie już sprawdzić na własną rękę, właśnie za sprawą wczesnego dostępu w sklepie Epic Games.

Na potrzeby wczesnego dostępu Darkest Dungeon 2 przygotowano pierwszy z pięciu rozdziałów opowieści, a także wszystkie dziewięć klas postaci. Są wśród nich między innymi żołnierz, rabuś grobów oraz błazen. Każdy posiada unikatowe umiejętności oraz cechy, które należy wykorzystać, by zwyciężyć.

Darkest Dungeon 2, w stosunku do pierwowzoru, wprowadza sporo zmian. Lochy, do których wskakujemy nie są już generowane losowo, a ponadto nie jesteśmy przydzielani do losowo wybranego oddziału. Mamy jedną ekipę, na którą składa się czterech wybranych przez nas bohaterów. Ruszamy z nimi w świat, walcząc, realizując zadania i poprawiając zdolności.

Koniecznie sprawdźcie Darkest Dungeon 2 na własną rękę. Pamiętajcie, że możecie to zrobić w sklepie Epic Games. Przed zakupem zerknijcie na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon II

Darkest Dungeon II

Premiera: 21 października 2021
PC

Darkest Dungeon II to kontynuacja najpopularniejszej gry typu Roguelike na rynku. Za projekt ponownie odpowiada zespół Red Hook Studios mające na swoim koncie wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?