Halo Infinite: zobacz najnowszy trailer produkcji 343 Industries

W sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący Halo Infinite. Film zapowiada oczywiście dynamiczny shooter.

@ 27.10.2021, 09:22
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Halo Infinite: zobacz najnowszy trailer produkcji 343 Industries

343 Industries opublikowało kolejny film do nadchodzącej strzelaniny Halo Infinite, tym razem zatytułowany The Banished Rise.

Najnowszy zwiastun przedstawia byłego Wodza Wojennego, Escharuma, który przekazuje potężne ostrzeżenie Master Chiefowi i "temu", co pozostało z ludzkości. Po wydarzeniach ze spin-offu - Halo Wars 2 - Escharum wspiął się na szczyt rankingów i teraz prowadzi Wygnańców. Co nie jest dobrą wiadomością dla Rady Bezpieczeństwa ONZ.

Oczywiście oznacza to, że nie można go powstrzymać. Żeby tego dokonać, będziemy przemierzać świat Halo i niszczyć kolejne twierdze Wygnańców. Dzięki akcjom rozgrywającym się w największej do tej pory kampanii w serii, zwiedzimy naprawdę imponującą liczbę lokacji.

Escharum nie będzie jedynym antagonistą, na którego będziemy musieli uważać. Najnowszy trailer ostrzega nas również przed Spartan Killer Jega ‘Rdomnai i tajemniczą nową postacią The Harbinger. Zmierzymy się z nimi w pełnej wersji gry już za kilkadziesiąt dni.

Premierę Halo Infinite zaplanowano na 8 grudnia 2021 roku na Xbox Series X|S, Xbox One i PC.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?