Premiera Shadow Warrior 3 opóźniona

Shadow Warrior 3 dołącza do szerokiego grona gier, których debiut został opóźniony. Do premiery dojdzie niestety dopiero w 2022 roku.

@ 26.10.2021, 17:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Premiera Shadow Warrior 3 opóźniona

Opracowywane przez Flying Wild Hog Shadow Warrior 3 miało pierwotnie zadebiutować jeszcze w tym roku. Jak się jednak okazuje, deweloperzy potrzebują więcej czasu na to, by swoje dzieło dopracować. Z tego właśnie względu datę premiery przesunięto.

Z nowych informacji wynika, że Shadow Warrior 3 trafi w nasze ręce dopiero w roku 2022. Na razie niestety nie znamy konkretnego dnia, a w związku z tym musimy się uzbroić w cierpliwość. O obsuwie dowiadujemy się za sprawą całkiem efektownego i humorystycznego zwiastuna - widocznego poniżej.

Akcja Shadow Warrior 3 prezentuje nam wydarzenia po zakończeniu Shadow Warrior 2. Produkcja nie będzie już oferować generowanych losowo poziomów, na rzecz ręcznie wykreowanych miejscówek, przepełnionych potworami i dynamicznymi pojedynkami z nimi.

Shadow Warrior 3 opracowywane jest z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersje dla PlayStation 5 i Xboksów Series X|S na razie nie zostały potwierdzone, choć wcześniej czy później raczej na pewno trafią do sprzedaży.


Sprawdź także:
Shadow Warrior 3

Shadow Warrior 3

Premiera: 2021
PC, PS4, XBOX ONE

Shadow Warrior 3 to już trzecia, jak sam tytuł wskazuje, część serii Shadow Warrior, wskrzeszonej z niebytu przez polskie studio Flying Wild Hog. "Trójka" ponownie pozwal...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?