Z GeForce Now można korzystać na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S

Posiadacze konsol Xbox mają dostęp do usługi GeForce Now, a to oznacza, że mogą grać w tytuły często dostępne tylko na PC.

@ 26.10.2021, 15:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, xbox one, xbox x/s

Z GeForce Now można korzystać na konsolach Xbox One i Xbox Series X|S

GeForce bezustannie rozwija usługę GeForce Now, dzięki której możliwe jest streamowanie gier między innymi do specjalnego oprogramowania komputerów. Wszelkie obliczenia są w takiej sytuacji realizowane za pomocą serwerów, w wyniku czego do zabawy wystarcza naprawdę przeciętna maszyna.

Dzięki ostatniej aktualizacji GeForce Now, możliwa jest zabawa na Xbox One oraz Xbox Series X|S. Umożliwia ona odpalanie tytułów przeznaczonych dla blaszaków na wymienionych konsolach. By się bawić, wystarczające będzie uruchomienie przeglądarki Microsoft Edge. To do niej będą przesyłane wszelkie dane.

Aktualizacja, o której mowa nie jest dedykowana konsolom, ale właśnie przeglądarce Microsoft Edge. Dzięki temu, że GeForce Now potrafi z nią współpracować, a konsole Xbox ją posiadają, możliwa stała się rozgrywka. GeForce Now możecie sprawdzić całkowicie za darmo przez maksymalnie godzinę. By limit znieść, trzeba opłacać abonament.

Na koniec nadmienię jeszcze, że część serwerów GeForce Now wyposażonych została w układy z serii RTX 3080. Dzięki nim istotnie ma być obniżone opóźnienie, jakie wynika z połączenia. Ma być ono niższe aniżeli w przypadku Xbox Cloud Gaming.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?