Call of Duty: Vanguard - poznajcie czterech Operatorów

W sieci pojawiły się cztery zwiastuny z gry Call of Duty: Vanguard. Każdy ukazuje nam jednego z dwunastu Operatorów dostępnych w dniu premiery.

@ 26.10.2021, 15:12
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Vanguard - poznajcie czterech Operatorów

Całkiem niedawno na naszych łamach mogliście obejrzeć zwiastun prezentujący Specjalistów w Battlefield 2042. Jeśli dzieło DICE to nie Wasza "bajka", mamy coś innego - zwiastuny ukazujące czterech Operatorów z gry Call of Duty: Vanguard. Każdy film to oczywiście inny Operator, więc jeśli chcecie zapoznać się ze wszystkimi, odpalcie każdy odtwarzacz.

W Call of Duty: Vanguard dostępnych będzie w sumie 12 Operatorów - z tylu będziemy wybierać w dniu premiery. Część z nich będzie dostępnych tylko w trybie multiplayer, ale będą też tacy, z których usług skorzystamy podczas przechodzenia kampanii fabularnej. Każdy posiada oczywiście unikatowe umiejętności oraz cechy.

Na filmach przedstawiono cztery sylwetki. Wśród nich jest Polina Petrova, Arthur Kingsley, Daniel Take Yatsu oraz Padmavati Balan. Polina i Arthur występują zarówno w singlu, jak i w trybie online. Daniel i Padmavati są przeznaczeni wyłącznie do współzawodnictwa sieciowego. Więcej na temat Operatorów znajdziecie oczywiście w zwiastunach.

Premierę Call of Duty: Vanguard zaplanowano na 5 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?