Nowy zwiastun Darkest Dungeon 2 pokazuje nowy styl graficzny oraz gameplay

Spójrzcie na nowy materiał promujący Darkest Dungeon 2. Tytuł zmienia założenia pierwowzoru, a twórcy chcą, abyśmy o tym wiedzieli.

@ 23.10.2021, 09:56
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Nowy zwiastun Darkest Dungeon 2 pokazuje nowy styl graficzny oraz gameplay

Studio Red Hook opublikowało w sieci nowy zwiastun Darkest Dungeon 2. Projekt niebawem trafi do wczesnego dostępu sklepu Epic Games, a deweloperzy chcą, aby gracze zobaczyli czego mniej więcej mogą się spodziewać. Jak zobaczycie poniżej, Darkest Dungeon 2 to całkiem nowa stylistyka.

W przeciwieństwie do pierwowzoru, w Darkest Dungeon 2 nie przemierzamy tylko lochów oraz podziemi. Tym razem prowadzimy karawanę czterech bohaterów poprzez zniszczony świat, by dotrzeć do góry. Podczas podróży natrafiamy oczywiście na rozmaitych przeciwników, a także wydarzenia losowe. Są one wynikiem podjętych wcześniej decyzji.

Wczesna wersja Darkest Dungeon 2 zawiera dziewięć klas postaci, a wśród nich jest między innymi Żołnierz, Trędowaty, Błazen oraz Rabuś Grobów. Sprawdzić będziemy mogli pierwszy akt opowieści, a jako że mamy do czynienia z przedstawicielem gatunku roguelike, do zabawy będzie trzeba podchodzić wielokrotnie.

Darkest Dungeon 2 dostępne będzie tylko na PC.


Sprawdź także:
Darkest Dungeon II

Darkest Dungeon II

Premiera: 21 października 2021
PC

Darkest Dungeon II to kontynuacja najpopularniejszej gry typu Roguelike na rynku. Za projekt ponownie odpowiada zespół Red Hook Studios mające na swoim koncie wyłącznie p...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosKawira   @   17:59, 23.10.2021
Zapowiada się na króla gatunku po raz kolejny. Do tego jak zrobić 3D żeby wyglądało jak 2D i jeszcze olśniewało stylówą? Właśnie tak Szczęśliwy