Kolejne State of Play w przyszłym tygodniu

Sony wreszcie ujawniło kiedy dokładnie odbędzie się kolejna transmisja State of Play. Nie zdradzono co na niej zobaczymy.

@ 23.10.2021, 09:21
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4, ps5

Kolejne State of Play w przyszłym tygodniu

Sony potwierdziło datę kolejnego State of Play. Prezentacja będzie miała miejsce 27 października, a będzie ona transmitowana za sprawą portali YouTube i Twitch. Streamowanie rozpocznie się o godzinie 23:00, a potrwa mniej więcej 20 minut.

Nadchodzące State of Play, jak wszystkie dotychczasowe, skupi się na prezentowaniu gier przeznaczonych dla PlayStation. Podczas wydarzenia zobaczymy zarówno tytuły już dostępne w sprzedaży, jak i te nadchodzące. Chodzi oczywiście o gry nie tylko dla PlayStation 5, ale również dla PlayStation 4.

Nie wiemy niestety co konkretnie ujrzymy. Mających zadebiutować gier jest całe mnóstwo, bo nie chodzi tu wyłącznie o projekty ekskluzywne dla PlayStation, ale także te, które mogą zadebiutować na innych platformach. Z możliwych prezentacji wymienić warto Solar AshStray, Gran Turismo 7, Horizon II: Forbidden West oraz Tiny Tina's Wonderlands.

Czekamy oczywiście na więcej informacji, a póki co trzymajcie kciuki, aby nadchodzące State of Play było jak najlepsze.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?