Plota: Kolejne rozszerzenie dla Assassin's Creed: Valhalla będzie zatytułowane Dawn of Ragnarok

W sieci pojawiły się informacje - niepotwierdzone - na temat kolejnego dodatku dla Assassin's Creed: Valhalla. Powrócimy w nim do krain z nordyckiej mitologii.

@ 22.10.2021, 10:08
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Plota: Kolejne rozszerzenie dla Assassin's Creed: Valhalla będzie zatytułowane Dawn of Ragnarok

Assassin's Creed: Valhalla otrzymało już dwa rozszerzenia fabularne, to jednak nie oznacza, że Ubisoft nie zamierza wydawać kolejnych. W sieci pojawiły się plotki na temat tego, że następne DLC zatytułowane będzie Dawn of Ragnarok. jak sama nazwa wskazuje, powrócimy w nim do nordyckiej mitologii, stanowiącej tło wydarzeń, które obserwujemy w Assassin's Creed: Valhalla.

Doniesienia na temat Dawn of Ragnarok docierają do nas za sprawą YouTubera zwanego j0nathan, który regularnie publikuje informacje związane z Assassin's Creed: Valhalla, które nie zostały jeszcze oficjalnie zaprezentowane. Pogrzebał on podobno w kodzie ostatniej aktualizacji gry i znalazł tam osiągnięcie oraz trofea nawiązujące do kolejnego dodatku.

Jeśli Dawn of Ragnarok faktycznie istnieje, jest szansa, że będziemy się w nim ponownie wcielać w jednego z nordyckich bogów, a nie w Eivor. Podczas zabawy przemierzymy rzekomo mityczną krainę krasnoludów. Svartalfheim, która zaatakowana została przez Muspelheim. Całe to zamieszanie doprowadzi do tego, że rozpocznie się koniec świata, czyli Ragnarok.

W Dawn of Ragnarok główny bohater - Eivor czy ktokolwiek inny - będzie posiadać fantastyczne umiejętności. Będą więc m.in. teleportujące się strzały, zdolności związane z lodem, ożywianie poległych, a nawet możliwość latania niczym kruk. Jedno z osiągnięć wspomina też Atgeir, czyli włócznię mogącą przeszywać pancerze.

Jako że wszystkie wymienione w filmie detale nie zostały potwierdzone, warto uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne stanowisko Ubisoftu. j0nathan ma co prawda bardzo dobrą opinię, jeśli chodzi o tego typu ploteczki, niemniej nigdy nic nie wiadomo.

Assassin's Creed: Valhalla dostępne jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, spójrzcie na naszą recenzję oraz wymagania sprzętowe wersji dla komputerów osobistych. Pamiętajcie też o naszym w pełni darmowym poradniku.


Sprawdź także:
Assassin's Creed: Valhalla

Assassin's Creed: Valhalla

Premiera: 10 listopada 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Assassin's Creed: Valhalla to kolejna pełnoprawna odsłona cyklu przygodowych gier akcji z elementami RPG od francuskiej firmy Ubisoft. Tym razem, po słonecznej Grecji z o...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?