Widzieliście już zwiastun filmu Uncharted?

Film Uncharted ma turbulentną historię, ale wszystko wskazuje na to, że projekt wreszcie ma się dobrze. W sieci pojawił się właśnie jego zwiastun.

@ 21.10.2021, 21:15
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Widzieliście już zwiastun filmu Uncharted?

PlayStation Productions od dłuższego czasu zajmuje się filmową adaptacją serii gier Uncharted. Do tej pory wieści na jej temat najczęściej były niezbyt pozytywne, bo często dochodziło do zmian kadrowych, opóźnień itd. Wreszcie mamy jednak przyjemność napisać coś, co powinno ucieszyć wszystkich fanów Nathana Drake'a. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu.

Wcześniej ujawniono, że film Uncharted to prequel, a zatem miał on przedstawiać wydarzenia, które miały miejsce przed grami. Jak zobaczycie jednak na poniższym zwiastunie, zbudowano go ze scen, na które składają się między innymi sekwencje charakterystyczne dla gier Uncharted 3 oraz Uncharted 4. Oznacza to prawdopodobnie, że pierwotne założenia uległy zmianie, a w efekcie dostaniemy adaptację gier lub film mocno inspirujący się tym, co opracowało studio Naughty Dog.

W głównych rolach widzimy tu Toma Hollanda and Marka Wahlberga. Pierwszy z aktorów wciela się w Nathana Drake'a, a drugi w Victora “Sully” Sullivana. Reżyser obrazu, Ruben Fleischer, postanowił przygotować coś, co "przemówi zarówno dla hardcorowych fanów gier, jak również osób, które nie miały do czynienia z marką". Obie grupy mają być podobno zadowolone, bo film jest "upakowany akcją".

Jak wszystko pójdzie dobrze, do premiery filmu Uncharted dojdzie 11lutego 2022 roku.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?