Battlefield 2042 - nowy zwiastun gry DICE ze specjalistami

DICE zaprezentowało kilku specjalistów w najnowszym zwiastunie Battlefield 2042. Specjaliści to oczywiście jednostki, którymi walczymy podczas zabawy.

@ 21.10.2021, 20:06
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - nowy zwiastun gry DICE ze specjalistami

EA DICE ujawniło pięciu ostatnich specjalistów, którymi będziecie mogli grać w Battlefield 2042 już w przyszłym miesiącu, kiedy superprodukcja zadebiutuje.

Ostatnia piątka zwiększa liczbę grywalnych postaci aż do dziesięciu. Zastępując system klas z wcześniejszych gier, każdy z nich będzie miał swoje unikalne umiejętności i zdolności. Należą do nich Navin Rao, klasa zwiadowcy, która może hakować graczy, aby zakłócić ich interfejs. Jest też Santiago „Dozer” Espinoza, który ma tarczę przeciwwybuchową i otrzymuje mniej obrażeń od eksplozji.

Następna w kolejce jest Emma „Sundance” Rosier, która dostaje wingsuit i inteligentne materiały wybuchowe. Jest też Ji-Soo Paik, która potrafi dostrzec wrogów przez ściany, a także tych, którzy ją aktualnie atakują. Wreszcie mamy medyka Constantina „Angela” Anghela, który potrafi przywołać skrzynię z zaopatrzeniem, aby pomóc swojej drużynie.

Zobaczcie zwiastun Specjalistów Battlefield 2042 poniżej. Gra zadebiutuje na Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4 i PC 19 listopada. Pojawi się również wczesny dostęp dla zamówień przedpremierowych - od 12 listopada. Jeśli zamierzacie grać na PC, sprawdźcie koniecznie wymagania sprzętowe tej wersji.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?