Age of Empires 4 ukończone, gra otrzymała status złoty

Wygląda na to, że Microsoft ukończył prace nad Age of Empires 4. Gra otrzymała złoty status, co oznacza, że jest gotowa do tego, by trafić do sklepów.

@ 21.10.2021, 09:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Age of Empires 4 ukończone, gra otrzymała status złoty

Premiera Age of Empires 4 coraz bliżej. Wszystko wskazuje na to, że debiut zaplanowany na 28 października jest niezagrożony. Projekt otrzymał status złoty, co oznacza, że ukończono prace nad nim i jest on gotowy do tego, by trafić w ręce graczy.

Age of Empires 4 będzie dostępne elektronicznie, w pudełku, a także za sprawą subskrypcji Xbox Game Pass. Na start dostaniemy aż 8 cywilizacji oraz 4 rozbudowane kampanie fabularne, których przejście powinno pochłonąć co najmniej kilkanaście godzin naszego wolnego czasu. Za projekt odpowiada Relic Entertainment, a kupimy go w sklepie Microsoftu oraz za sprawą platformy Steam.

Relic to bardzo doświadczona ekipa, więc nie powinno nikogo dziwić to, że studio opracowało bardzo efektownie wyglądającą grę. Age of Empires 4 wspiera rozdzielczość 4K, a także wiele nowoczesnych technik generowania obrazu. Wszystko to sprawia, że wizualnie tytuł może nie mieć sobie równych.

Age of Empires 4 to oczywiście nie tylko kampania singlowa, ale również potyczki wieloosobowe. Pamiętajcie, by przed zakupem sprawdzić wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?