Assassin's Creed: Infinity - pojawiły się nowe plotki na temat projektu

Tajemniczy informator na forum Reddit (zweryfikowany przez moderację, stąd przypuszczenia, że plotki nie są wyssane z palca) opisał kilka założeń Assassin's Creed: Infinity - tajemniczego projektu Ubisoftu ogłoszonego w lipcu tego roku.

@ 20.10.2021, 18:18
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
inne

Assassin's Creed: Infinity - pojawiły się nowe plotki na temat projektu

W sieci pojawiły się nowe informacje na temat tajemniczego projektu Assassin's Creed: Infinity. Pochodzą one z dość niepewnego źródła, jednak pozwalają sądzić, że jest w nich ziarnko prawdy: tytuł ma być nieco pobocznym dziełem rozwijanym obok głównych części serii. Pozwoli przenieść gracza w nieco mniejszych rozmiarów przygody, w tym m.in. wskrzeszając stare części tej marki.

Assassin's Creed: Infinity to pozostający nadal w sferze plotek i spekulacji tytuł francuskiego Ubisoftu, który wyciekł w lipcu tego roku. Dzieło z całą pewnością nadal znajdujące się w dość wczesnej fazie rozwoju, jednak pewne założenia już zostały podjęte. Opisał je jeden z użytkowników Reddita, przesyłając moderacji działu odpowiednie materiały pozwalające zweryfikować go jako prawdziwe źródło - stąd możemy przypuszczać, że nie są to plotki całkowicie wyssane z palca.

Asassin's Creed: Infinity ma przenieść gracza do różnych miejsc akcji - stanowić swego rodzaju hub dla kolejnych przygód. Wśród inspiracji wymieniony jest Helix (ewolucja Animusa) znany z Assassin's Creed: Unity. Kolejne przygody, czy też raczej opowieści, w ramach Infinity nie będą tak duże i masywne jak pełnoprawne części, a mają przypominać półotwarte etapy rodem z Hitmana. Według słów informatora, Ubisoft ma zamiar wskrzesić w ramach takich miniepizodów niektóre ze starych części - za wcześnie jest jednak wymieniać, które z nich mogłyby się pojawić. Co więcej, na przestrzeni czasu mają pojawiać się kolejne historie - za dodatkowymi opłatami. Na równi z AC: Infinity opracowywana jest kolejna część tej marki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
1 kudosluki505   @   19:22, 20.10.2021
Jeśli to będzie online badziewie to #nikogo.
1 kudosbalic87   @   09:56, 21.10.2021
Jak to dobrze ze oprocz tego eksperymentalnego projektu powstaje pelnoprawna odslona serii !

Kiedy przyblizona premiera nowej czesci ?