Call of Duty: Vanguard ze zwiastunem premierowym

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Call of Duty: Vanguard. Wideo zostało przygotowane z okazji zbliżającej się premiery gry.

@ 19.10.2021, 12:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Call of Duty: Vanguard ze zwiastunem premierowym

Call of Duty: Vanguard to najnowsza odsłona popularnej serii Activision. Tegoroczne dzieło przygotowane zostało przez Sledgehammer Games, a jako że jego premiera jest coraz bliżej, w sieci pojawił się zwiastun przygotowany z tej okazji. W skompresowanej formie, pokazuje on różne tryby rozgrywki, a także dynamiczną akcję w czasach drugiej wojny światowej.

Jeśli chodzi o kampanię fabularną, Call of Duty: Vanguard przenosi nas do czasów drugiej wojny światowej. Mamy tu do czynienia z alternatywną rzeczywistością niedługo po tym, jak obalony zostaje Hitler. Powstaje tu grupa zwana Task Force One, której zadaniem jest usunięcie następcy Hitlera, Hermanna Wenzela Freisingera, nim ukończy on tajemniczy Projekt Phoenix.

Co do multiplayera, dostaniemy na premierę 20 zróżnicowanych map, na których będziemy oczywiście walczyć z innymi graczami. Przygotowano też sporo odmiennych trybów zabawy, dzięki czemu każdy powinien znaleźć coś, co do niego przemówi. Wisienką na torcie jest natomiast tryb Zombies, opracowany przez Treyarch, który prezentuje nam scenariusz przed wydarzeniami z Black Ops Cold War.

Premiera Call of Duty: Vanguard zaplanowana została na 5 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?