Premiera Rainbow Six: Extraction rzeczywiście w styczniu?

W sieci pojawiły się nowe doniesienia na temat Rainbow Six: Extraction. Wynika z nich, że do premiery gry faktycznie dojdzie na początku przyszłego roku.

@ 19.10.2021, 11:54
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Rainbow Six: Extraction rzeczywiście w styczniu?

Ubisoft jakiś czas temu ujawnił, że premiera Rainbow Six: Extraction powinna odbyć się w styczniu 2022 roku. Biorąc pod uwagę obecną sytuację i bezustanne opóźnienia na rynku gier, wielce prawdopodobnym było, że termin wydania Rainbow Six: Extraction się opóźni. Na szczęście prawdopodobnie tak nie będzie.

Rainbow Six: Extraction pierwotnie zatytułowane było Rainbow Six: Quarantine. Zapowiedziano je w trakcie E3 2019 i od tamtej pory kilkakrotnie przesuwano jego premierę. Obecna to styczeń 2022 roku, a jeśli wierzyć materiałom krążącym w sieci, grać będziemy dokładnie 20 stycznia.

Konkretna data premiery Rainbow Six: Extraction pojawiła się w artykule na oficjalnej stronie Ubisoftu. W materiale data już co prawda zniknęła, ale w linku jest nadal. Ktoś ewidentnie popełnił gafę, którą szybko usunięto. Francuzi niestety nie skomentowali sytuacji, a zatem czekamy na oficjalne wieści.

Rainbow Six: Extraction dostępne będzie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?