Nowy zwiastun Gotham Knights przybliża nam Trybunał Sów

W sieci pojawiły się dwa nowe materiały filmowe promujące Gotham Knights. Oba skupiają się na Trybunale Sów. Mamy też garść nowych screenów.

@ 17.10.2021, 12:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Gotham Knights przybliża nam Trybunał Sów

Warner Bros Interactive Entertainment przygotowuje obecnie dwie gry w uniwersum DC. O pierwszej, Suicide Squad: Kill the Justice League, pisaliśmy przed momentem. Teraz czas na drugą, czyli Gotham Knights. Także i w jej przypadku nowe materiały docierają do nas z imprezy DC FanDome, która miała miejsce wczoraj.

Jak zobaczycie poniżej, z okazji wydarzenia w sieci opublikowano dwa materiały filmowe promujące Gotham Knights, a także garść nowych screenów. Pierwsze wideo to zwiastun fabularny, za sprawą którego dowiadujemy się coś więcej na temat Trybunału Sów. Drugi film to natomiast zakulisowe spojrzenie na grę. Także i w jego przypadku deweloperzy postanowili skupić się na Trybunale Sów.

Z filmów wynika, że "rodzinka" Batmana musi stawić czoła wielu niebezpieczeństwom podczas nieobecność Mrocznego Rycerza. Złoczyńcy zostają uwolnieni ze swoich klatek i zaczynają siać spustoszenie na ulicach miasta, a nasi bohaterowie muszą ponownie zaprowadzić na nich spokój. Nie wiadomo niestety czy w jakimkolwiek momencie dołączy do nich Batman.

Premierę Gotham Knights zaplanowano na 2022 rok, a grać będziemy na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Poniżej obejrzeć możecie nowe filmy, a w naszej galerii znajdziecie garść świeżych screenów.


Sprawdź także:
Gotham Knights

Gotham Knights

Premiera: 25 października 2022
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Gotham Knights to gra akcji z elementami RPG, z silny elementem sieciowej kooperacji. Tytuł osadzony został w uniwersum DC Comics. Za projekt odpowiada studio Warner Bros...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?