The Invincible - gra na bazie twórczości Stanisława Lema wygląda intrygująco na zwiastunie

Studio Starward Industries zaprezentowało pierwsze fragmenty ze swojego kosmicznego thrillera, w który zagramy w 2022 roku. Projekt zapowiada się obiecująco.

@ 16.10.2021, 21:09
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps5, xbox x/s

The Invincible - gra na bazie twórczości Stanisława Lema wygląda intrygująco na zwiastunie

Powstająca w krakowskim studiu gra The Invincible doczekała się pierwszej prezentacji rozgrywki. Materiał obrazuje nam pierwsze fragmenty rozgrywki z dzieła na bazie twórczości Stanisława Lema.

Produkcja tworzona jest przez zespół Starward Industries już od dłuższego czasu, więc w końcu twórcy mogą pokazać nam coś więcej. Nad grą pracują byli twórcy m.in. Dying Light, Cyberpunk 2077 czy Wiedźmina 3. Ekipa jest więc doświadczona, a sam projekt powstaje w oparciu o arcy-ciekawe uniwersum - czy to może się nie udać?

The Invincible ma być grą w konwencji przygodowego thrillera, której fabuła i projekt świata oparte są o powieść "Niezwyciężony" od polskiego twórcy. Historia opowiada o losach badacza który trafił na planetę opanowaną przez mikroautomaty, niszczące ludzkie myśli. Naszym zadaniem będzie przetrwać w tym niebywale groźnym środowisku, a także poznać sekrety stojące za dominacją maszyn i ich wrogim nastawieniem do gatunku ludzkiego.

Zerkając na poniższe nagranie i pierwsze screeny, twórcom bardzo sprawnie udało się oddać realia kosmosu ery analogowej, tak charakterystyczne dla powieści Lema. Jeśli w parze z tym pójdzie odpowiednio poprowadzona fabuła i dobry, jakościowy gameplay, to możemy być niemal pewni sukcesu. Ale o tym przekonamy się w przyszłym roku.

The Invincible zadebiutuje na PC, PlayStation 5 oraz Xboksach Series S|X.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   00:19, 17.10.2021
Czekam z niecierpliwością! 😊
0 kudosBarbarella.   @   16:31, 17.10.2021
Czytałam "Niezwyciężonego " . Pamiętam że koniec był taki że trzeba odlecieć z tej planety bo nie ma sensu w to ingerować ,walczyć z tym co tam zastali. No nie wiem jak z tego zrobić wciągającą grę no ale twórcy są zdaje się z Krakowa więc może ..... będzie miodnie i będzie lemowsko. Uśmiech