It Takes Two wciąż sprzedaje się wyśmienicie

It Takes Two rozeszło się w naprawdę imponującym nakładzie. Pamiętajcie, że gra zadebiutowała w marcu 2021 roku!

@ 14.10.2021, 23:27
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

It Takes Two wciąż sprzedaje się wyśmienicie

Hazelight Studios to niezależne studio, tworzące naprawdę udane gry. Ostatnie dzieło deweloperów, It Takes Two, właśnie osiągnęło kolejny kamień milowy. Jak się dowiedzieliśmy, rozeszło się ono w naprawdę imponującym nakładzie, o czym poinformowali twórcy.

Na Twitterze studia Hazelight pojawił się wpis, w którym czytamy, że It Takes Two trafiło już do rąk ponad 3 milionów graczy - chodzi oczywiście o sprzedaż globalną oraz wszystkie platformy docelowe przedsięwzięcia. Kiedy weźmiemy pod uwagę, że premiera gry miała miejsce nieco ponad pół roku temu, nie zostaje nic innego, jak ekipie pogratulować.

Jeśli nie zdecydowaliście się jeszcze na zakup It Takes Two, koniecznie spójrzcie na naszą recenzję. Gra dostępna jest obecnie na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. W przypadku zainteresowania wydaniem dedykowanym komputerom osobistym, spójrzcie na jego wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
It Takes Two

It Takes Two

Premiera: 26 marca 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

It Takes Two to przygodowa gra akcji utrzymana w klimacie klasycznej platformówki przeznaczona dla dwóch osób. Za projekt odpowiada studio Hazelight mające na swoim konci...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?