Nowy zwiastun Call of Duty: Vanguard prezentuje tryb Zombies

Tryb z umarlakami powróci do Call of Duty: Vanguard, a firma Activision zaprezentowała go właśnie za sprawą najnowszego zwiastuna.

@ 14.10.2021, 22:46
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Nowy zwiastun Call of Duty: Vanguard prezentuje tryb Zombies

W sieci pojawił się właśnie kolejny materiał filmowy, promujący grę Call of Duty: Vanguard. Wideo skupia się na trybie Zombies, który, jak sama nazwa wskazuje, rzuca w kierunku gracza hordy nieumarłych. Zombies, jak w poprzednich częściach popularnego cyklu, nastawione jest oczywiście na współpracę.

Tryb Zombies dla Call of Duty: Vanguard przygotowało studio Treyarch, mimo że za kampanię dla jednego gracza oraz klasyczny multiplayer odpowiada Sledgehammer Games. Mamy tu do czynienia z trybem współpracy, ale mimo wszystko nie strzelamy dla samego strzelania. Deweloperzy przygotowali bowiem wątek fabularny, stanowiący poniekąd kontynuację tego, co widzieliśmy w Call of Duty: Black Ops Cold War.

Mimo że o trybie Zombies z Call of Duty: Vanguard nie wiemy zbyt wiele, bo deweloperzy nie ujawnili zbyt wielu detali, całość zapowiada się całkiem ciekawie. Prócz walki z użyciem rozmaitych broni z czasów drugiej wojny światowej, bohaterowie Zombies będą w stanie korzystać również ze specjalnych umiejętności.

Premiera Call of Duty: Vanguard zaplanowana została na 5 listopada, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Poniżej najnowszy zwiastun.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?