Quake Remastered już dostępne na Xbox Series X|S i PlayStation 5

Firma Bethesda Softworks ogłosiła, że wydane kilka miesięcy temu Quake Remastered wreszcie doczekało się natywnej wersji dla nowych konsol - Xbox Series X|S i PlayStation 5.

@ 13.10.2021, 16:48
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
ps5, xbox x/s

Quake Remastered już dostępne na Xbox Series X|S i PlayStation 5

Odrestaurowany Quake, który zadebiutował w tym roku z okazji 25-lecia marki na PC-tach oraz konsolach Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch, wreszcie dostał natywne wersje dla urządzeń obecnej generacji! Nowy-stary Quake na Xbox Series X|S i PlayStation 5 działa od teraz w rozdzielczości 4K i do 120 klatek na sekundę.

Firma Bethesda Softworks zapowiedziała dzisiaj, że dostępna jest już wersja Quake Remastered na Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Nowa edycja wspiera możliwości techniczne nowych konsol, dzięki czemu odświeżona wersja kultowego FPS-a wyglądać będzie jeszcze lepiej: wspiera rozdzielczość 4K i może wyświetlać animacje do 120 fpsów.

Jeśli chodzi o zaktualizowanie posiadanej przez siebie wersji, to w przypadku Xboksów wystarczy pobrać odpowiednią łatkę. Na PS5 sprawa wymaga nieco więcej pracy, co opisano w linkowanym wyżej artykule.


Sprawdź także:
Quake Remastered

Quake Remastered

Premiera: 19 sierpnia 2021
PC, PS4, XBOX ONE, SWITCH

Quake Remastered to odmłodzona i przystosowana do dzisiejszego sprzętu wersja kultowej, dynamicznej strzelanki z 1996 roku. Za odświeżeniem FPS-a od id Software stoi Nigh...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?