Scenarzystka Call of Duty: Vanguard ma pomysły na dwie kolejne gry z serii

Sam Maggs chciałaby kontynuować opowieść zapoczątkowaną w Call of Duty: Vanguard. Kobieta ma już pomysły na kolejne dwie części sagi.

@ 13.10.2021, 14:57
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Scenarzystka Call of Duty: Vanguard ma pomysły na dwie kolejne gry z serii

Call Of Duty: Vanguard będzie niebawem dostępne w sklepach. Tytuł ponownie przeniesie nas do czasów drugiej wojny światowej, a jego scenarzystka, Sam Maggs, przyznała w trakcie New York Comic Con, że ma pomysły na kolejne - co najmniej dwie - części tej serii. Nie oznacza to oczywiście, że będzie w stanie je zmaterializować.

Call Of Duty: Vanguard opracowywane jest przez studio Sledgehammer Games. Tytuł oferuje kampanię dla jednego gracza, rozgrywki wieloosobowe oraz tryb współpracy. Jeśli chodzi o singla, jego scenariusz przeniesie nas do czasów drugiej wojny światowej, a podczas zabawy przeżywamy historie żołnierzy biorących udział w tym okrutnym konflikcie zbrojnym. Jeśli po ukończeniu opowieści, będziecie chcieć więcej, jest na to szansa.

W tracie New York Comic Con, scenarzystka gry, Sam Maggs, opowiedziała co nieco na temat tego, co udało jej się do tej pory przygotować, a także przyznała, że ma w głowie pomysły na dwie bezpośrednie kontynuacje opowieści. W jej opinii seria Call of Duty ma zbyt mało wartych zapamiętania postaci, te opracowane przez nią powinny nam na dłużej utknąć w pamięci.

"Podeszliśmy do tego mówiąc 'jak przygotować rozpoznawalne postaci COD?' ponieważ nie ma tego obecnie w Call of Duty. Kiedy myślisz o grze pokroju Halo, myślisz o Master Chiefie, ale kiedy myślisz o COD nie ma takich wyjątkowych postaci".

"Dlatego zaczęliśmy się zastanawiać 'kto  mógłby być naszą flagową postacią COD?' ponieważ chcemy zrobić Vanguard 2 oraz Vanguard 3, ponieważ mamy dwie kolejne opowieści, które chcielibyśmy przedstawić z udziałem tych postaci. Więc mamy nadzieję, że ludzie pokochają je tak mocno, jak my, i będziemy mogli opowiadać historie tych ludzi i stworzyć z nich bohaterów tego fragmentu ery COD".

Premiera Call Of Duty: Vanguard zaplanowana została na 5 listopada bieżącego roku, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji, spójrzcie koniecznie na najnowszy zwiastun fabularny projektu.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?