Marvel's Guardians of the Galaxy ze zwiastunem premierowym

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Marvel's Guardians of the Galaxy. Wideo przygotowano z okazji zbliżającej się premiery gry.

@ 13.10.2021, 10:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Marvel's Guardians of the Galaxy ze zwiastunem premierowym

Do premiery Marvel's Guardians of the Galaxy zostało jeszcze sporo czasu, ale wszystko wskazuje na to, że deweloperzy skończyli już pracę nad projektem. Świadczy o tym między innymi zwiastun premierowy, który pojawił się w sieci, a którego zadaniem jest przygotowanie wszystkich graczy na nadchodzący debiut.

Wideo, o którym mowa znajdziecie poniżej. Daje ono przedsmak akcji, jaką zobaczymy podczas zabawy, a ponadto ponownie spojrzeć możemy na oprawę wizualną, tudzież udźwiękowienie. Całość prezentuje się całkiem nieźle, a jeśli dodatkowo dostaniemy solidny wątek fabularny, może być bardzo ciekawie.

Premiera Marvel's Guardians of the Galaxy zaplanowana została na 27 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na temat projektu, koniecznie spójrzcie do naszej encyklopedii.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?