Producent Bloodborne przechodzi do Team Ninja

Nie wiemy oczywiście czym będzie się zajmował deweloper, ale twórcy Ninja Gaiden oraz NiOh mają powody do radości.

@ 11.10.2021, 21:31
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Producent Bloodborne przechodzi do Team Ninja

Bloodborne to jedna z najlepszych gier studia From Software. Jej producent z ramienia Sony Interactive Entertainment Japan Studio, Masaaki Yamagiwa, został niedawno zwolniony ze względu na restrukturyzację swojej firmy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, zdecydował się on dołączyć do Team Ninja - studia, które zasłynęło między innymi wyśmienitą serią Ninja Gaiden oraz równie dobrym NiOh.

Informację na temat zmiany pracodawcy Yamagiwa opublikował na Twitterze. Potwierdziły to również firmy Koei Tecmo oraz Team Ninja. Na chwilę obecną nie wiemy czym dokładnie deweloper będzie się zajmował, ale Team Ninja ma w tym momencie kilka różnych projektów na warsztacie. Jeden z nich to Stranger of Paradise Final Fantasy Origin, którego premiera powinna odbyć się w marcu 2022 roku.

Trzymamy oczywiście kciuki za Yamagiwę i mamy nadzieję, że niebawem dowiemy się nad czym pracuje. Być może przejmie on stery nad kolejnym NiOh albo powrotem cyklu Ninja Gaiden - możliwości są wręcz nieograniczone.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   11:00, 12.10.2021
Nioh 3 byłby sztosem w klimacie BB.