Resident Evil VII z bardzo dobrą sprzedażą

Capcom ma powody do świętowania. Resident Evil VII, mimo że na rynku jest od kilku lat, nadal sprzedaje się wyśmienicie.

@ 11.10.2021, 10:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Resident Evil VII z bardzo dobrą sprzedażą

Resident Evil VII zadebiutowało w 2017 roku i do dziś cieszy się ogromną popularnością. Tytuł ten był początkiem nowej jakości oraz nowego podejścia do kształtowania słynnego cyklu. Capcom zmienił nieco formułę, a w efekcie zachęcił do uniwersum spore grono graczy. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, na zakup gry zdecydowało się do dziś aż 10 milionów graczy z całego świata.

Premiera Resident Evil VII miała miejsce na komputerach osobistych oraz konsolach poprzedniej generacji. Tytuł potrzebował mniej więcej 4 lata na to, by rozejść się we wspomnianym nakładzie, a niedawny debiut Resident Evil Village na pewno się do tego przyczynił. Dwa miesiące temu była mowa o tym, że sprzedało się 9,8 mln pudełek, a teraz przekroczono 10 milionów.

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się na zakup, pamiętajcie, by zerknąć na naszą recenzję oraz wymagania wersji dedykowanej komputerom osobistym. Zachęcamy Was też do konsultowania się z naszym poradnikiem - zawarliśmy w nim dokładną solucję, obejmującą między innymi walki z bossami oraz wszystkie łamigłówki.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?