Battlefield 2042 - wersja beta jest sprzed kilku miesięcy

Deweloperzy ze studia DICE uspokajają strapionych graczy bojących się o debiut Battlefielda 2042 - otwarta beta, która potrwa do jutra, 9 października, to build sprzed kilku miesięcy i nie oddaje osiągniętej już jakości gry.

@ 08.10.2021, 11:02
Mateusz "Materdea" Trochonowicz
Klikam w komputer i piję kawkę. ☕👨‍💻
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Battlefield 2042 - wersja beta jest sprzed kilku miesięcy

Otwarte beta-testy Battlefielda 2042 zostaną zamknięte jutro, 9 października - do tego czasu gracze na wszystkich platformach sprzętowych mogą bawić się w najnowszy tytuł DICE do upadłego. Wydanie pełnej wersji zostało przełożone z 22 października na 19 listopada. Prawdopodobnie nie bez przyczyny, bowiem gracze nie oszczędzają przedpremierowej wersji kolejnego BF-a. To build sprzed paru miesięcy - uspokajają deweloperzy.

Battlefield 2042 ma trafić na rynek za blisko miesiąc. Posiadacze bogatszych wydań mogą liczyć na jeszcze wcześniejszy start - 12 listopada. Czyli nie zostało zbyt wiele czasu. To przeraziło graczy spędzających swoje wolne chwile w zamykających się jutro otwartych beta-testach strzelanki. Głos w sprawie błędów i bugów spotykanych przez grających postanowili zabrać sami deweloperzy, którzy uspokajają - to wersja sprzed kilku miesięcy.

"Nasza otwarta beta ma już kilka miesięcy. Dopracowujemy i szlifujemy ją, by mieć pewność, że reprezentuje grę, którą stworzyliśmy, ale oczywiście nadal wprowadzamy codzienne poprawki, zmiany i ulepszenia - cały czas" - napisał na Twitterze Adam Freeman, community manager w EA Studios. Wtóruje mu główny menadżer w DICE, Oskar Gabrielson:

"Wykonaliśmy niesamowity postępy przez ostatnie kilka miesięcy, włączając w to poprawki dotyczące grafiki i stabilności, które nie trafiły do otwartej bety...".


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?