Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition powoli staje się faktem

Kolekcja Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition ponownie została zauważona w sieci.

@ 07.10.2021, 09:30
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition powoli staje się faktem

Plotki, że Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition powstaje nasiliły się po odkryciu nowych ikon osiągnięć dla klasyków sprzed lat.

Nowa grafika osiągnięć została opublikowana na forach GTA i podobno została znaleziona w niedawnej aktualizacji Rockstar Launcher na PC. Zawiera nowe ikony dla wszystkich trzech gier — Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City i Grand Theft Auto: San Andreas. Podobno chodzi właśnie o niezapowiedzianą kolekcję. Ponadto w danych znaleziono również logo dla każdej z trzech kultowych odsłon.

To jednak nie koniec rewelacji w temacie. Zaledwie w zeszłym tygodniu na koreańskiej stronie ocen gier pojawiła się wzmianka o Grand Theft Auto: The Trilogy Definitive Edition. Na razie Rockstar Take Two Interactive nie zabierają niestety głosu w tej sprawie, a w związku z tym trzeba się uzbroić w cierpliwość.

Po raz pierwszy pisano o kolekcji w sierpniu, z kilkoma okresami dotyczącymi premiery. Najbardziej prawdopodobną datą na konsolach jest listopad, a wersje na PC i urządzenia mobilne spodziewane są w 2022 roku. Podobno Rockstar Dundee pracuje nad tym, aby nadać grom nowoczesny wygląd za sprawą Unreal Engine.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?