Szefostwo Amazona zadowolone z New World

Wygląda na to, że osoby odpowiedzialne za powstanie gry New World zadowolone są z tego, jak radzi sobie ona na rynku wirtualnej rozrywki.

@ 06.10.2021, 21:03
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Szefostwo Amazona zadowolone z New World

Amazon od dłuższego czasu stara się wejść na rynek gier z własnym projektem. Do niedawna korporacja miała na swoim koncie tylko porażki, ale wreszcie ma niekwestionowany sukces. Chodzi oczywiście o New World, które cieszy się ogromną popularnością i pobija rozliczne rekordy. Z sytuacji zadowolony jest oczywiście szef Amazonu, Andy Jassy.

Jassy brał ostatnio udział w konferencji technologicznej, a w jej trakcie powiedział, że New World, nowa gra korporacji, jest sukcesem. Przy okazji przywołał on rozmaite cytaty oraz opinie dotyczące tego, że Amazon nie będzie w stanie przygotować żadnej porządnej gry. Opinie o takiej treści krążyły w sieci od miesięcy, a teraz krytycy niestety muszą pogodzić się z tym, że nie mieli racji.

"Było mnóstwo artykułów na ten temat, ludzie mówili rzeczy pokroju 'Amazon potrafi tworzyć wszystko, prócz gier, dlaczego nie potrafią tworzyć gier?' Trzeba przygotować kilka, nim będziesz miał hit, lub kilka, ale oni się nie poddawali", powiedział Jassy.

New World dostępne jest obecnie wyłącznie na PC, więc jeśli macie ochotę je sprawdzić samodzielnie, zerknijcie uprzednio na wymagania sprzętowe. Przygotujcie się też na kolejkę na serwery, są one najczęściej mocno upakowane osobami chętnymi do zabawy.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   19:47, 07.10.2021
Niech drwi z krytyków jak gra utrzyma się na rynku z rok z takimi wynikami ;>. Dużo było takich gier GW2, TESO, FF XIV które okazały się sukcesem chwilowym.