Zapowiedziano Tom Clancy's Ghost Recon: Frontline - free to play nastawione na battle royale

Ubisoft zapowiedział Ghost Recon Frontline - pierwszoosobowy shooter Battle Royale. Otrzymaliśmy też pierwszy zwiastun projektu.

@ 06.10.2021, 10:11
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Zapowiedziano Tom Clancy's Ghost Recon: Frontline - free to play nastawione na battle royale

Potwierdziły się wcześniejsze plotki o nowej grze Ubisoftu z serii Ghost Recon. Najnowsze wcielenie tej taktycznej strzelaniny nosi podtytuł Frontline.

W związku z zapowiedzią, Ghost Recon Frontline otrzymało pierwszy zwiastun, a także garść szczegółów. Mamy do czynienia z pierwszoosobowym shooterem, w którym na jednej mapie zmierzy się ponad 100 graczy, bo mamy do czynienia z Battle Royale. Ubisoft Bucharest pracuje nad tym tytułem od trzech lat, aby dowieźć na premierę konkretną rozgrywkę.

Gra ma pozwalać łączyć się w trzyosobowe zespoły i walczyć z innymi graczami na rozległych mapach. Oczywiście rozgrywka będzie podzielona na kilka klas bohaterów. Testy już wkrótce, od 14 do 21 października, mają się rozpocząć na komputerach PC. Produkcja nie będzie miała jednego trybu, a kilka, co zrozumiałe, ale na ten moment brak większej ilości szczegółów w temacie.

Ghost Recon Frontline to tytuł free-2-play, czyli w zasadzie Ubisoft idzie w grę-usługę. Jeżeli liczyliście na kampanię dla pojedynczego gracza, to niestety nie zapowiada się na to.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?