Back 4 Blood na dynamicznym zwiastunie premierowym

W sieci pojawił się nowy materiał filmowy, promujący Back 4 Blood. Został on przygotowany ze względu na zbliżającą się premierę gry.

@ 30.09.2021, 16:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Back 4 Blood na dynamicznym zwiastunie premierowym

Back 4 Blood to duchowy spadkobierca Left 4 Dead. Tytuł studia Turtle Rock niebawem trafi do sprzedaży, a Warner Bros Interactive Entertainment, jego wydawca, chce nam przypomnieć o nadchodzącej premierze. W tym celu do sieci wypuszczono zwiastun premierowy gry.

Back 4 Blood to trzecioosobowy shooter, w którym wcielamy się w jednego z czterech bohaterów, by następnie stawić czoła inwazji czegoś w rodzaju zombie. Oponenci atakują całymi falami, a my w towarzystwie kompanów staramy się oczywiście przetrwać. Sytuację komplikuje fakt, iż przeciwnicy posiadają rozmaite umiejętności specjalne, ułatwiające im pozbywanie się graczy.

Jak w przypadku Left 4 Dead, także w Back 4 Blood mamy do czynienia z dynamiczną akcją, mnóstwem wybuchów oraz mapami wypełnionymi po brzegi przeciwnikami. Nie brakuje na nich również wyposażenia, z którego korzystamy, by zwyciężyć. Kluczem do sukcesu jest też odpowiednie wykorzystywanie umiejętności prowadzonych bohaterów - każdy ma inne.

Premiera Back 4 Blood zaplanowana została na 12 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S.


Sprawdź także:
Back 4 Blood

Back 4 Blood

Premiera: 12 października 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Back 4 Blood to kooperacyjna strzelanka od studia Turtle Rock, autorów podobnej produkcji - Evolve. Tytuł nazywany jest duchowym spadkobiercą marki Left 4 Dead stworzonej...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?