Waleczny kogut Chicharron na nowym zwiastunie Far Cry 6 - poznajcie pomocnika głównego bohatera gry

Mówi się, że pies to najlepszy przyjaciel człowieka. W Far Cry 6 nie ma psiaka. Jest natomiast waleczny i niebywale odważny kogut Chicharron.

@ 28.09.2021, 21:10
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Waleczny kogut Chicharron na nowym zwiastunie Far Cry 6 - poznajcie pomocnika głównego bohatera gry

Premiera Far Cry 6 coraz bliżej, a w związku z tym w sieci pojawił się kolejny materiał filmowy, promujący przedsięwzięcie. Nowy zwiastun zatytułowano Chicharron Run. To prerenderowany materiał, w trakcie którego widzimy poczynania mocno rąbniętego koguta - dosłownie!

Kogut, którym mowa zwie się Chicharron. Film, który widnieje poniżej, to jego prezentacja. Deweloperzy kontynuują w ten sposób wieloletnią tradycję, w ramach której w każdej grze z serii Far Cry występuje jakiś zakręcony zwierzak. Był pies, był aligator, a tym razem przyszła kolej na koguta.

Chicharron zmuszony został do walczenia na niebezpiecznej arenie przeciwko innym zwierzętom. Ze starć wychodzi obronną rę... pazurem, a następnie ucieka przed swoimi oprawcami, chcąc uniknąć dalszej niewoli. Chicharron będzie swoistym pomocnikiem Dani Rojach, głównego bohatera, tudzież bohaterki Far Cry 6.

Premiera Far Cry 6 zaplanowana została na 7 października, a grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup, koniecznie rzućcie okiem na wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Far Cry 6

Far Cry 6

Premiera: 07 października 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Far Cry 6 to kolejna część popularnej serii strzelanek pierwszoosobowych od firmy Ubisoft, których akcja rozgrywa się w otwartym świecie. Szósta, pełnoprawna odsłona mark...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?