Twórcy Cyberpunk 2077 chcą znać Waszą opinię na temat misji w grze

Deweloperzy zastanawiają się w jaki sposób tworzyć kolejne questy w Cyberpunk 2077. Pomóc mają im w tym opinie graczy.

@ 28.09.2021, 20:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Twórcy Cyberpunk 2077 chcą znać Waszą opinię na temat misji w grze

Cyberpunk 2077 to całkiem niezła gra akcji. Deweloperzy, świadomi tego, że nie wszystko zrobili tak, jak powinni, podpytują graczy o to, co mogliby zmienić. W tym konkretnym przypadku chodzi o misje - zarówno główne, jak i poboczne. Ich projektanci ciekawi są po prostu tego, które wątki przypadły do gustu graczom i dlaczego.

O opinie na temat misji na łamach Twittera postanowił zapytać ich dyrektor, Paweł Sasko. Poprosił on społeczność o podzielenie się spostrzeżeniami, a osoby, które zdecydują się to zrobić, powinny wykorzystać specjalny hashtag. Dzięki niemu deweloperzy będą w stanie opinie przeczytać, a następnie dostosować do wskazówek nowe questy.

Oczywiście pisząc nowe questy mam na myśli ewentualne rozszerzenia. Pewne jest, że Cyberpunk 2077 wcześniej czy później otrzyma jakieś dodatki, choć na chwilę obecną brakuje jakichkolwiek szczegółów na ten temat. Jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was poinformować.

Cyberpunk 2077 dostępne jest obecnie na PC, PS4 oraz Xboksie One, a za sprawą wstecznej kompatybilności grać można też na konsolach obecnej generacji. Jeśli rozważacie zabawę, koniecznie zerknijcie na naszą recenzję. Podczas rozgrywki pamiętajcie też o poradniku.


Sprawdź także:
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Premiera: 10 grudnia 2020
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Cyberpunk 2077 to produkcja rodzimego studia CD Projekt RED, znanego wcześniej z serii Wiedźmin. Tytuł to przedstawiciel gatunku RPG akcji, jednak tym razem świat fantasy...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosmrPack   @   10:27, 01.10.2021
Czyli nie mają własnych pomysłów? Konsternacja Jeśli dopiero zbierają opinie to prędko te dodatki się chyba nie pojawią.