Mamy pierwsze zdjęcie z serialu The Last of Us

Serial The Last of Us opracowywany jest właśnie przez HBO. Ze względu na to, że wczoraj był The Last of Us Day w sieci pojawiło się pierwsze ujęcie ukazujące telewizyjny projekt.

@ 27.09.2021, 20:58
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps3, inne, ps4, ps5

Mamy pierwsze zdjęcie z serialu The Last of Us

The Last of Us to jedna z najlepszych serii gier ostatnich lat. Nie powinno być więc zaskoczeniem, że HBO postanowiło zainwestować w opracowanie serialu telewizyjnego, którego akcja toczy się w opracowanym przez Naughty Dog uniwersum. Premiera serialu zaplanowana została na przyszły rok, a my mamy małe co nieco dla wszystkich fanów Joela i Ellie.

HBO pracuje obecnie na serialową adaptacją pierwszej gry, a w związku z tym, że wczoraj był The Last of Us Day, ludzie odpowiedzialni za przedsięwzięcie postanowili opublikować w sieci pojedyncze zdjęcie, pokazujące głównych bohaterów wpatrujących się w rozbity samolot na horyzoncie. Mimo że to tylko drobnostka, trzeba przyznać, że ujęcie wygląda całkiem nieźle.

Neil Druckmann, osoba odpowiedzialna za opracowanie gier z serii The Last of Us, zaangażowana jest także w serial. Z wcześniejszych doniesień wynika, że będzie on nawet reżyserem kilku odcinków, choć w tym momencie nie wiemy jakich oraz ilu dokładnie. Więcej szczegółów w tym temacie powinniśmy poznać niebawem, a póki co spójrzcie poniżej i pamiętajcie, że premiera serialu odbędzie się w 2022 roku. Pierwszy sezon zaoferuje 10 odcinków.


Sprawdź także:
The Last of Us

The Last of Us

Premiera: 14 czerwca 2013
PS3

The Last of Us to ekskluzywna dla konsoli PlayStation 3 gra przygodowa, stworzona przez studio Naughty Dog (twórców takich serii, jak Crash oraz Uncharted).Fabuła gry prz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?