Twórcy Company of Heroes 3 opowiadają o tym, jak gracze kształtują grę

Company of Heroes 3 to tytuł przygotowywany - poniekąd - we współpracy z fanami. Deweloperzy postanowili opowiedzieć co nieco na temat tego, jak przedsięwzięcie kształtowane jest przez opinie fanów serii.

@ 27.09.2021, 09:51
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy Company of Heroes 3 opowiadają o tym, jak gracze kształtują grę

Company of Heroes 3 to wciąż dość odległy temat. Premiera gry zaplanowana została na 2022 rok, a my właśnie otrzymaliśmy nowy dziennik dewelopera projektu. Podczas filmu twórcy opowiadają o tym, w jaki sposób wprowadzają do swojego przedsięwzięcia sugestie graczy.

Dziennik przygotowany został oczywiście przez studio Relic Entertainment. To pierwszy odcinek z dłuższego cyklu, a zatem spodziewajcie się kolejnym. Tym razem twórcy chcą nam pokazać, jak przygotowują Company of Heroes 3 oraz w jaki sposób opinie graczy wpływają na ich decyzje. 

Podczas seansu usłyszycie opowieści o tym, w jaki sposób fani kształtują projekt. Okazuje się, że mieli wpływ praktycznie na wszystko, począwszy od interfejsu użytkownika, a skończywszy na całkiem nowej frakcji, do której jeden z fanów dostarczył kompletną dokumentację projektową.

Company of Heroes 3 zapowiada się naprawdę dobrze, mimo że na razie wciąż brakuje wielu szczegółów na jego temat. Premiery gry spodziewamy się wyłącznie na PC w 2022 roku. W tym momencie nie znamy niestety konkretnego terminu, ale jak tylko się to zmieni, nie omieszkamy Was powiadomić.


Sprawdź także:
Company of Heroes 3

Company of Heroes 3

Premiera: 2022
PC

Company of Heroes 3 to trzecia część serii gier strategicznych czasu rzeczywistego poświęcona wydarzeniom II wojny światowej. Za produkcję odpowiadają autorzy dwóch poprz...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?