Diablo II: Resurrected bez DLSS na premierę

Nieciekawe wieści docierają do nas ze studia Vicarious Visions, odpowiedzialnego za Diablo II: Resurrected. Okazuje się bowiem, że komputerowa wersja gry nie będzie korzystała z DLSS.

@ 22.09.2021, 20:40
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Diablo II: Resurrected bez DLSS na premierę

Diablo II: Resurrected jest jednym z tych remasterów/remaków, w które warto będzie prawdopodobnie zagrać. Jak się jednak okazuje, projekt w wersji dla komputerów osobistych nie będzie wykorzystywać możliwości technologii DLSS, poprawiającej wydajność przy jednoczesnym zachowaniu jakości oprawy wizualnej.

Brak DLSS w Diablo II: Resurrected potwierdził Kevin Todisco, pełniący rolę lidera w departamencie graficznym studia Vicarious Visions. Todisco napisał na Twitterze, że technologia NVIDII nie będzie dostępna w dniu premiery, ale być może zadebiutuje w przyszłości. Konkretnego terminu oczywiście nie ujawniono. Co ciekawe, to nie jedyna opcja, której na premierę nie zobaczymy. Twórcy nie zdążyli też przygotować drabinek oraz sezonów.

Premiera Diablo II: Resurrected zaplanowana została na 23 września, czyli na jutro. Grać będziemy wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wydania przeznaczonego dla komputerów osobistych, koniecznie rzućcie okiem na jego wymagania sprzętowe.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?