Skończono zdjęcia do serialu Kenobi

Ewan McGregor przyznał, że zdjęcia do serialu Kenobi zostały ukończone. Nadal niestety nie znamy jego daty premiery.

@ 22.09.2021, 10:36
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
inne

Skończono zdjęcia do serialu Kenobi

Seriale w ostatnim czasie znacząco zyskały na popularności. Nic więc dziwnego w tym, że Disney postanowił zainwestować w nowe projekty w uniwersum Gwiezdnych Wojen, a jeden z nadchodzących to opowieść zatytułowana Kenobi, przedstawiająca nam historię Obi-Wana Kenobi.

Jak się właśnie dowiedzieliśmy, skończono zdjęcia do serialu Kenobi, a, jak twierdzi Ewan McGregor, seans nas "nie zawiedzie". Produkcja nie ma jeszcze oczywiście daty premiery, ale obejrzymy ją na łamach platformy Disney+, wciąż niedostępnej w naszym kraju.

"To była świetna zabawa. Naprawdę spodobała mi się praca z Deborah Chow i myślę, że Was nie zawiedziemy. Myślę, że to będzie dobre", powiedział McGregor w rozmowie z Variety. Wcześniej aktor wychwalał między innymi to, że spodobała mu się technologia StageCraft, otaczająca aktora monitorami. W przypadku Zemsty Sithów pracował on głównie na niebieskim ekranie.

StageCraft to technologia przygotowana przez LucasFilm we współpracy z Epic Games oraz Industrial Light and Magic. Wykorzystuje ona silnik graficzny Unreal Engine do tego, by wyświetlać trójwymiarowe środowisko na wielkich ekranach LED otaczających scenę. W akcji widzieliśmy ją już m.in. w przypadku serialu Mandalorian.

Jak wspomniałem, Kenobi nie ma jeszcze daty premiery. Jak tylko pojawią się nowe informacje w temacie, nie omieszkamy Was powiadomić.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?