Kena: Bridge of Spirits - znamy długość gry

W sieci pojawiły się informacje na temat czasu przejścia gry Kena: Bridge of Spirits. Okazuje się, że dzieło EmberLab to całkiem długa platformówka.

@ 22.09.2021, 10:23
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits - znamy długość gry

Kena: Bridge of Spirits dostępne jest od wczoraj w sklepach na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli zastanawiacie się czy warto nowe dzieło studia EmberLab kupić, przychodzimy do Was z informacją na temat czasu, jaki potrzebny jest do tego, by przygodę ukończyć.

Z danych dostępnych w sieci wynika, że Kena: Bridge of Spirits to całkiem długa gra. Jeśli chcecie dobrnąć do finału jak najszybciej, będziecie do tego potrzebowali około 12 godzin wolnego czasu. Nie oznacza to jednak, że zobaczycie wówczas wszystko, co oferuje przedsięwzięcie. Chodzi tu wyłącznie o długość głównego wątku fabularnego. 

Jeśli postanowicie zobaczyć Kena: Bridge of Spirits od deski do deski, będziecie musieli przygotować nieco więcej czasu. W takiej sytuacji konieczne będzie 15 godzin. Dodatkowe 3 godziny pozwolą Wam zerknąć w każde miejsce i zdobyć każdą, nawet najlepiej ukrytą znajdźkę.

Jak wspomniałem, Kena: Bridge of Spirits dostępne jest od wczoraj. Jeśli rozważacie zakup na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?