Pierwsze recenzje Kena: Bridge of Spirits - gra zbiera wysokie noty

W sieci pojawiły się oceny Kena: Bridge of Spirits. Gra zbiera wysokie noty, choć nie wszystko poszło tutaj tak jakbyśmy sobie tego życzyli.

@ 21.09.2021, 18:49
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, ps5

Pierwsze recenzje Kena: Bridge of Spirits - gra zbiera wysokie noty

Pierwsze redakcje opublikowały recenzje Kena: Bridge of Spirits, interesującej gry akcji, która właśnie zadebiutowała na na PC (tylko Epic Games Store), PlayStation 4 oraz PlayStation 5. 

Zgodnie z tym, co mogliśmy zobaczyć już na pierwszych trailerach, gra zachwyca wizualnie. Recenzenci są zgodni, że może tytuł nie wyznacza w tej kwestii nowych standardów, ale po prostu prezentuje się bardzo dobrze. Projekty niektórych postaci, w tym głównej bohaterki Keny, przywodzą na myśl najlepsze animacje studia Pixar. Bardzo efektownie wygląda też samo otoczenie, a także wszelakie efekty specjalne. Wiele pochwał kierowanych jest w stronę cudownej ścieżki dźwiękowej. Jakby tego było mało, gra ma w sobie dużo uroku, który docenią nie tylko najmłodsi gracze. 

Sama rozgrywka natomiast nieco odstaje od oprawy audiowizualnej. To dość prosta gra akcji z elementami platformowymi i niezbyt rozbudowanym, ale satysfakcjonującym systemem walki. Nie można tutaj jednak doszukiwać się jakichś skomplikowanych mechanizmów, ale czy są one potrzebne w grze, którą ukończymy w około 8-10 godzin?

Kena: Bridge of Spirits ma też kilka niedoróbek, m.in. w kwestii płynności cutscenek. Znalazła się też garść bugów, ale to wszystko są elementy, które powinny zostać naprawione w pierwszych łatkach.


Pierwsze oceny Kena: Bridge of Spirits:

  • PC Gamer – 65/100
  • IGN – 8/10
  • GamesRadar – 4/5
  • Game Informer – 9/10
  • Destructoid – 8/10
  • TheGamer – 4/5

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?