Kena: Bridge of Spirits jutro debiutuje na rynku. Zobaczcie premierowy zwiastun

Wyczekiwana gra akcji pojawi się jutro w sprzedaży. Kena: Bridge of Spirits wielkimi krokami zbliża się do rynkowego debiutu, a twórcy z tej okazji chwalą się premierową zajawką.

@ 20.09.2021, 15:02
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, ps5

Kena: Bridge of Spirits jutro debiutuje na rynku. Zobaczcie premierowy zwiastun

Kena: Bridge of Spirits nie jest wielkim tytułem, ale mimo wszystko gra imponowała przed premierą oprawą wizualną i całkiem nieźle prezentującą się rozgrywką. Jutro będziemy mieli okazję sprawdzić czy dzieło studia Ember Lab jest warte uwagi, bowiem za kilkanaście godzin trafi do sprzedaży.

Tymczasem warto rzucić okiem na premierowy zwiastun, który znajdziecie poniżej. Kena: Bridge of Spirits to dynamiczna gra akcji z elementami eksploracji, a także całkiem rozbudowanym wątkiem fabularnym. Najnowszy trailer dobrze prezentuje, na co należy się nastawiać.

Niestety póki co nie widać pierwszych recenzji gry, choć według dostępnych informacji, embargo zostało już zniesione. Część zagranicznych mediów donosi, że nie otrzymała nawet kodu do recenzji, co może wydawać się lekko podejrzane. Miejmy nadzieję, że obawy te są bezpodstawne.

Kena: Bridge of Spirits będzie dostępna 21 września na PC, PS4 oraz PS5. Według zapewnień twórców, gra oferuje około 8-12 godzin rozgrywki, więc nie jest przesadnie długa. Usprawiedliwieniem jest jednak cena - wersję na PC kupimy na Epic Games Store już za 139 zł. Przed inwestycją warto zerknąć jednak na wymagania sprzętowe gry.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?