Samochody Porsche na trailerze Gran Turismo 7

W Gran Turismo 7 będziemy mieli do wyboru całą masę licencjonowanych wozów. Jedną z marek, której pojazdami przyjdzie nam pojeździć, jest legendarna firma Porsche, która właśnie zaprezentowała się w grze.

@ 20.09.2021, 10:20
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
ps4, ps5

Samochody Porsche na trailerze Gran Turismo 7

Na oficjalnym kanale YouTube marki Porsche opublikowano najnowszy zwiastun Gran Turismo 7. Materiał wideo skupia się naturalnie na prezentacji samochodów niemieckiej marki premium.

Studio Polyphony Digital podjęło rozbudowaną współpracę z marką, czego efektem jest wzajemne promowanie się Porsche oraz Gran Turismo 7. W grze znajdziemy nie tylko klasyczne samochody od Porsche, takie jak Porsche 911, ale też bardziej unikatowe, w postaci np. koncepcyjnego Porsche 917 Living Legend.

"Czas zapiąć pasy: legendarne Gran Turismo powraca 4 marca 2022 roku. Przygotuj się na ogromny wybór samochodów marki Porsche, a wśród nich 917 Living Legend - samochód koncepcyjny z wspaniałym silnikiem V8 bi-turbo o mocy do 1000 KM, który oddaje hołd oryginalnemu samochodowi wyścigowemu, który zwyciężył w 24-godzinnym wyścigu Le Mans" - czytamy w opisie materiału.

Na temat Gran Turismo 7 słyszymy ostatnio sporo nowinek, choć do premiery gry zostało jeszcze trochę czasu. Sony silnie stawia jednak na marketing gry, a nam nie pozostaje nic innego, jak wyczekiwać kolejnych materiałów, a przede wszystkim - debiutu ścigałki.


Sprawdź także:
Gran Turismo 7

Gran Turismo 7

Premiera: 04 marca 2022
PS5, PS4

Gran Turismo 7 to kolejna odsłona słynnej marki gier wyścigowych, wydawanych jedynie na konsolę Sony. Jest to zarazem pierwsza część głównej serii, jaka pojawiła się na P...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?