Tales of Arise sprzedało się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy

Wygląda na to, że Tales of Arise radzi sobie wyśmienicie. To najszybciej sprzedająca się odsłona popularnego cyklu, a deweloperzy są zachwyceni.

@ 17.09.2021, 11:37
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Tales of Arise sprzedało się już w nakładzie ponad miliona egzemplarzy

Tales of Arise okazało się ogromnym sukcesem. Jak się właśnie dowiedzieliśmy, wystarczyło kilka dni na to, by rozeszlo się ono w nakładzie przekraczającym 1 mln egzemplarzy na całym świecie. Dzięki temu Tales of Arise jest najszybciej sprzedającą się odsłoną serii, która przekroczyła już 25 milionów opchniętych jednostek.

"Jesteśmy bardzo dumni i z pokorą patrzymy na fanów oraz nowych graczy zasiadających do Tales of Arise", powiedział producent, Yusuke Tomizawa. "Naszym celem w przypadku tej gry było otwarcie marki na jak największą liczbę graczy, przy jednoczesnym zachowaniu DNA serii Tales oraz unikatowość, która pozwoliła marce się rozwijać przez ponad 25 lat. Chcielibyśmy podziękować graczom za ich wsparcie".

Akcja Tales of Arise przenosi nas do układu słonecznego, w którym znajdują się dwie sąsiadujące planety: Dahna oraz Rena. Na każdej z nich rodzi się bohater, którego celem jest poprawa swojego losu oraz zapewnienie przyszłości swoim ludziom. Gra dostępna jest od 10 września na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Naszej recenzji spodziewajcie się niebawem, a w międzyczasie możecie też sprawdzić demo.

Jeśli zamierzacie grać na PC, koniecznie sprawdźcie wymagania sprzętowe gry.


Sprawdź także:
Tales of Arise

Tales of Arise

Premiera: 10 września 2021
PC, PS4, XBOX ONE, PS5, XBOX X/S

Tales of Arise to produkcja wewnętrznej ekipy firmy Bandai Namco Entertainment, która utrzymana jest w gatunku japońskiego RPG. Jest to siedemnasta odsłona serii Tales of...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosluki505   @   19:42, 17.09.2021
Ta gra jest epicka, lokacje, muzyka, grafika to majstersztyk, fabularnie również bardzo dobrze: Tajemniczo.