Sea of Thieves - zapowiedź czwartego sezonu

Czwarty sezon zawartości dla Sea of Thieves już wkrótce trafi do sieci. Dzisiaj możecie w związku z tym zobaczyć najnowszy zwiastun projektu.

@ 17.09.2021, 10:40
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc, xbox one, xbox x/s

Sea of Thieves - zapowiedź czwartego sezonu

Rare ogłosiło, że kolejna duża aktualizacja pirackiej przygody, Sea of ​​Thieves, nazwana sezonem czwartym, pojawi się w przyszłym tygodniu.

Wygląda na to, że w następnej aktualizacji będziemy płynąć pod falami. Oficjalne konto gry na Twitterze zamieszcza w tej kwestii szereg wskazówek i podpowiedzi, a także zrzuty ekranu z nowych podwodnych lokalizacji. W nowym zwiastunie znajduje się również kilka poszlak, które pokazują, co, jak zakładamy, będzie niektórymi z nowych przedmiotów do customizacji. Spodziewamy się również, że pojawi się zupełnie nowa przepustka do grabieży, z dodatkowymi gadżetami do zebrania.

Ostatni sezon gry zadebiutował w czerwcu. Pojawił się wraz z darmowym rozszerzeniem stylizowanym na Piratów z Karaibów zatytułowanym Życie Pirata. Wraz z postaciami z filmu dodano też garść nowych wrogów, w tym fantomy, pełzacze oceaniczne i syreny.

Prawdopodobnie w ramach przygotowań do premiery sezonu czwartego w dniu 23 września nastąpi pełne ujawnienie nowej treści dla Sea of Thieves. Gra jest już dostępna na Xbox Series X|S, Xbox One i PC. 


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?