Zapowiedziano WipEout Rush, jego premiera w 2022 roku

WipEout Rush to gra mobilna przeznaczona dla urządzeń działających pod kontrolą systemów operacyjnych iOS oraz Android. Na razie nie mamy konkretnej daty premiery, ale gry spodziewamy się w przyszłym roku.

@ 16.09.2021, 23:16
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
mob

Zapowiedziano WipEout Rush, jego premiera w 2022 roku

WipEout to jedna z najstarszych serii gier w historii naszej branży. Cykl miał swoje wzloty i upadki i mimo że od dawna nie otrzymaliśmy nowej odsłony, niebawem powinno się to zmienić. W przygotowaniu są bowiem dwa projekty z WipEout w tytule. Pierwszy właśnie został zapowiedziany. Zwie się on WipEout Rush, a jego premierę zaplanowano na rok 2022. Grać będziemy wówczas na urządzeniach działających pod kontrolą systemów Android oraz iOS.

Zapowiedź WipEout Rush dociera do nas od wydawcy projektu, firmy Rogue Games. Z informacji prasowej dowiadujemy się, że będzie to gra oparta na kartach, przygotowana specjalnie z myślą o urządzeniach mobilnych. W trakcie zabawy podziwiać będziemy komiksową stylistykę oraz interesującą fabułę. Produkcja zaoferować ma rozbudowaną kampanię, na którą złoży się aż 12 wyścigów w 5 różnych miejscówkach. Ściganiu towarzyszyć będzie muzyka skomponowana przez Alastaira Lyndsay'a.

We wstępie do niniejszej wiadomości wspomniałem, że w przygotowaniu są obecnie dwie nowe gry z serii WipEout. Pierwsza to właśnie WipEout Rush. Druga nie została jeszcze zaprezentowana, ale powstaje z myślą o konsoli PlayStation 5 oraz drugiej wersji gogli PlayStation VR. Więcej informacji będziemy mieć dla Was, jak tylko się pojawią. Póki co spójrzcie natomiast na pierwszy zwiastun WipEout Rush, dostępny poniżej.


Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?