Premiera Battlefield 2042 opóźniona?

Jest coraz większa szansa na to, że premiera Battlefield 2042 będzie miała miejsce dopiero w 2022 roku. Tegoroczna jesień może się okazać najsłabszą od lat!

@ 15.09.2021, 14:50
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one, ps5, xbox x/s

Premiera Battlefield 2042 opóźniona?

Ostatnio bardzo często piszemy o opóźnieniach premier wielu znanych i wyczekiwanych przez graczy gier. Wczoraj na naszych łamach pojawiła się wiadomość dotycząca obsuwy Dying Light 2: Stay Alive, a dziś mamy plotki związane z datą premiery Battlefield 2042. Najnowsze dzieło studia DICE także może nie zdążyć na tegoroczny termin wydania, debiutując - w najgorszym przypadku - dopiero w roku 2022!

Pogłoski o przesunięciu premiery Battlefield 2042 pojawiły się w sieci w dwóch niezależnych od siebie miejscach na Twitterze. Najpierw zaskakującą informację opublikował użytkownik zwany Dealer_Gaming, a następnie podobnej treści wpis wrzucił Nick Baker, założyciel forum Xbox Era. Pierwszy z jegomości bez ogródek napisał, że data premiery Battlefield 2042 została przesunięta na 2022 rok. Drugi natomiast przyznał, że słyszał o opóźnieniu, choć nie wie czy chodzi o przyszły rok.

Battlefield 2042 to jedna z najważniejszych premier końcówki bieżącego roku. Jego opóźnienie byłoby na pewno zaskoczeniem dla graczy, a także inwestorów Electronic Arts. Nie sposób jednak powiedzieć czy plotki znajdą odzwierciedlenie w rzeczywistości. Pozostaje w związku z tym wyczekiwanie na oficjalne informacje. Bądźcie pewni, że gdy takowe się pojawią, nie omieszkamy ich Wam przekazać.

Premiera Battlefield 2042 nadal planowana jest na 22 października 2021 roku. Tytuł dostępny będzie wówczas na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X|S. Jeśli rozważacie zakup wersji dedykowanej dla komputerów, koniecznie spójrzcie na jej wymagania sprzętowe.


Sprawdź także:
Battlefield 2042

Battlefield 2042

Premiera: 19 listopada 2021
PC, PS4, PS5, XBOX ONE, XBOX X/S

Battlefield 2042 to kolejna odsłona popularnej marki pierwszoosobowych strzelanek, których miejscem akcji są fikcyjne konflikty zbrojne. Tym razem akcja przenosi gracza w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?